مراکز-تعویض-پلاک-چه-زمانی-بازگشایی-می‌شود؟-کرونا

مراکز تعویض پلاک چه زمان بازگشایی می‌ شود؟

مراکز تعویض پلاک چه زمان بازگشایی می‌شود؟ تعداد 460 مرکز تعویض پلاک خودرو کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند شروع به کار کنند.

بازگشایی مراکز تعویض پلاک

بر اساس دستورالعمل جدید وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا به مراکز ابلاغ شده است و مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودرو با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند بازگشایی شوند.

بعد از دریافت دستورالعمل فوق جلسات هماهنگی با روسای شماره گذاری و شرکت‌های پیمانکار در خصوص مراکز تعویض پلاک برگزار شده است و از چند روز گذشته کارشناسان پلیس راهور از مراکز تعویض پلاک بازدید بعمل آورده اند و موارد ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت با وضعیت موجود تعویض پلاک را بررسی می‌کنند.

مراکز تعویض پلاک مدتی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده اند و برابر اعلام مراجع ذی ربط پس از انجام بازرسی های به عمل آمده و رعایت بهداشت طی چند روز آینده بازگشایی خواهند شد.

نوبت دهی اینترنتی برای تعویض پلاک خوردو

پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده شامل کنترل ورودی‌ های کلیه مراکز تعویض پلاک خودرو بوسیله تب سنج، ضدعفونی کردن مراکز تعویض پلاک، استفاده از تجهیزات پیشگیری از ویروس کرونا برای کارکنان و مراجعه کنندگان، نوبت دهی های اینترنتی و رعایت فاصله اجتماعی در بین مراجعه کنندگان است.

بازگشایی مراکز تعویض پلاک با طرح زوج و فرد

همچنین به منظور جلوگیری از شلوغی و ازدحام مراجعه کنندگان به مراکز تعویض پلاک خودرو پذیرش به صورت خودرو‌های زوج و فرد انجام خواهد شد.

شایان ذکر است به همراه داشتن مدارک تعویض پلاک خودرو برای هر دو طرف معامله الزامی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.